Domo-elektro - značkové domácí elektrospotřebiče - ilustrační fotografie Domo-elektro - značkové domácí elektrospotřebiče - ilustrační fotografie Domo-elektro - značkové domácí elektrospotřebiče - ilustrační fotografie

Chlebové směsi - Vícezrnný chléb

Chlebové směsi - Vícezrnný chléb
kliknutím zobrazíte detail obrázku

Vaše cena: 24,00

Obj. kód:KM6
Popis:Chlebové směsi Küchenmeister na přípravu domácího chleba.
EAN:4006363101411
Dostupnost: 28. 11. 2017
Doprava ZDARMA DOPRAVA ZDARMA
na objednávky nad 500,- Kč

Chlebové směsi - Vícezrnný chléb / kompletní chlebová směs

Kompletní chlebové směsi jsou Vaším velkým pomocníkem pro přípravu chutného čerstvého domácího chleba. Chlebové směsi jsou vhodné pro pro použití v domácích pekárnách.

Návod na pečení chleba v domácí pekárně

Nalijeme 320ml vody, přibližně o teplotě 25ºC, poté nasypeme tuto směs (500g). Zvolíme některý z programů v trvání 2,5-3 hod - většinou se jedná o program základní. Pokud je pekárna vybavena pouze delšími programy, snížíme trochu teplotu vody, aby chléb nepřekynul. Čím je těsto řidší, tím rychleji kyne. Po upečení  vyklopíme chléb z formy a necháme chvíli vychladnout.

 

Složení: pšeničná mouka celozrnná 72%, žitná mouka 5%, sušené kvasnice, sůl s jodem,sladový extrakt, sladová moučka, hroznový cukr, kyselina citronová, jablečná a listová, sušený žitný kvásek,ovesné vločky 5%, lněná a slunečnicová semínka, octan sodný.

Datum min. trvanlivosti: uvedeno na horní části obalu

  

Hmotnost balení: 500g

 

Skladovat v suchu.

 

Nákupní
košík

neobsahuje
žádnou položku