Máte dotaz na námi nabízené služby? Rádi Vám na cokoli odpovíme.

Diskuse


Kateřina 15. 09. 2020, 23:49

Dobrý večer, objevil se mi problém u zavarovaciho hrnce (ten s displejem), chtěla sem zavařovat, nastavila teplotu 90 °c a nastavila čas, voda se mi ohřála asi na 40 stupňů, na displeji jakoby běhá odpočítávání, ale teplota se nezvyšuje ani čas neubiha....hrnec sem vytahla ze zásuvky, nepomohlo...moc prosím o radu, děkuji K.K.

Ivo Hanzliček 01. 08. 2020, 13:34

Dobrý den, ztratili jsme návod k obsluze, chceme v něm zavařovat okurky.... MARNĚ SE SNAŽÍM NA INTERNETU SEHNAT NÁVOD K OBSLUZE ZAVAŘOVACÍ HRNCE DOMO 322 - na žádném portálu není k nalezení. Pomůže někdo odkazem,:nebo sdílejí ?? Děkuji moc, Hanzliček

Martina Administrátor 03. 08. 2020 | 14:34

Dobrý den, 

posílám odkaz na návod k zavařovacímu hrnci DOMO 322

https://domoelektro.static.s3.upgates.com/o/o5d7786a295217-do322w-manual.pdf

děkuji a přeji hezký den :-)

B.M. 29. 07. 2020, 10:50

Děkuji za odpověď pane Semelo. Ale takhle to u mě nefunguje. 4l šťávy z višní jsem ohřál v hrnci na 65 C a do takto horké tekutiny přidával velmi pomalu cukr za stálého míchání tak aby se cukr okamžitě rozpouštěl. Teplotu jsem nastavil na odpar stejně jako čas. V žádném případě se cukr nemohl nijak dostat na dno a ještě se tam připalovat. V hrnci byla horká tekutina konzistence běžného sirupu kterou jsem neustále míchal. Přesto se hrnec neustále vypínal. Zajímavé bylo pozorovat displej přístroje kdy se zapla topná spirála (je slyšet šum ) ale teplota kapaliny nerostla . následně došlo k vypnutí hrnce a po opětovném zapnutí byla teplota kapaliny o 3-5C vyšší než před vypnutim. Nakonec jsem to nevydržel a část obsahu vypustil kohoutem do kastrolu a tento ohřál na plotně na pozadovanych cca 85C a následně vrátil do hrnce na kterém jsem nastavil 86C . pak už se hrnec nevypínal a bezproblému dokázal obsah udržet na požadovaných 86C.
Já vidím problém v logice vyhodnocení přírůstku teploty v čase v závislosti na hustotě kapaliny. Hustá kapalina s rozpuštěným cukrem zřejmě pomaleji odebírá teplo ze spirály a hrnec si myslí že je bez náplně a vypne se. Ale to je moje spekulace. Prostě promíchávání nezabírá, žádné zbytky netozpuštěného cukru na dně nejsou. Funkce zahušťování prostě nefunguje. Jak to mám prosím dále řešit?

Pavel Semela Administrátor 30. 07. 2020 | 13:38

Dobrý den,

bohužel takto na dálku asi nebude možné tuto pravděpodobnou závadu lépe posoudit. Nejlepší by bylo zaslat k nám hrnec ke kontrole.

https://www.domo-elektro.cz/servis-spotrebicu-domo

B.M. 24. 07. 2020, 15:17

zakoupil jsem hrnec DOMO DO42325PC nerezový, s plastovym kohoutem na boku. Vodu ohřívá bez problému, ale jakmile zkusím jako náplň třeba šťávu z višní s rozpuštěným cukrem , nebo marmeládu tak hrnec začne ohřívat a do minuty v něm cvakne, zhasne displej a přestane ohřívat. Za další cca minutu v něm cvakne a hrnec je ve stavu jako bych ho zapnul do zasuvky tzn. nastavena zakladni teplita 85°C atd. ale nepokracuje v ohřevu. musim znovu nastavit hodnoty nekonečno a max hodnotu teploty a zapnout. Do minuty dojde opět k vypnutí a tak stale dokola. V hrnci je pouze tekutina, žádné kousky . Nevím proč ale u mě tahle funkce zahušťování šťávy nefunguje. Leda tak s vodou což je mi k ničemu. k sterilizaci např sirupů nepoužitelné. Jedná se o vlastnost výrobku nebo o závadu? Pokud o vlastnost, proč je v rozporu s návodem?
Děkuji za radu co s tím.

Pavel Semela Administrátor 28. 07. 2020 | 15:29

Dobrý den, hustější tekutiny je nutné soustavně promíchávat, aby nedocházelo k její kumulaci kolem teplotního čidla a docházelo k rovnoměrnějšímu rozvodu tepla do tekutiny. Čidlo je velmi citlivě a hustější tekutiny kolem něj se rychleji ohřejí a teplotní pojistka tak hrnec vypne. Zkuste prosím lépe tekutinu promíchat a především také rozpustit dostatečně cukr, aby nedošlo případně k jeho připálení na dně přístroje.

Alena Konečná 06. 07. 2020, 13:27

Dobrý den, mám již několik let Váš DOMO STEAM 3,5 baru parní generátor, který se mi nyní porouchal, místo tlaku páry teče voda. Zajímalo by mne, v čem je asi závada a zda nemáte na tuto značku servis. Byla jsem s parním tlakovým žehlením velice spokojená a především, že jsem všechny druhy tkanin rychle vyžehlila defakto propařila na jednu teplotu. Nechci nikdy více jinou žehličku a všem jsem ji vřele doporučovala. Poradíte prosím? Předem děkuji za odpověď na moji e-mailovou adresu.

Petr 15. 06. 2020, 17:21

Dobrý den, mám mikrovlnou troubu DO42202, 20 L, 6.12.2019 KOUPENA, ted zacala vydavat zvuky pri ohrivani. Zvuk je pri otaceni talire v jednom miste, zjistil jsem ze skleneny talir je prohnuty, kdyz vyjmu plastovy krouzek pod talirem tak problem neni. Talir jak je prohly tak v tom nejnizsim miste tlaci moc na ten plastový krouzek a vrze to v tomto miste. Dekuji predem za pomoc

Martina Administrátor 16. 06. 2020 | 10:44

Dobrý den, 

děkujeme za info, není určitě problém zaslat nový skleněný talíř, pokud budete mít zájem, kontaktujte nás prosím, děkuji a hezký den :-)

Iveta 11. 06. 2020, 10:29

Dobrý den,
prosím o radu k zavařovacímu hrnci Domo DO 42325. Zavařovali jsme v páře 1 řadu jahod dle návodu na 75 st.a 25min.-vše OK. Pak jsme měli znovu jahody, ale velkou várku, tak jsme zvolili způsob na sebe ve 2 řadách v páře, ale spousta sklenic se nepřichytla. Je třeba zvolit delší čas zavařování anebo máme raděj zavařovat v jedné řadě? Děkuji moc za radu, Iveta

Martina Administrátor 16. 06. 2020 | 10:14

Dobrý den,

pokud je možné zvolte zavařování pouze v jedné řadě, pokud máte sklenice ve dvou řadách je nutné přidat čas potřebný k zavaření :-)

hezký den