Zavařovací hrnce elektrické - nerezové

Pokud chcete se zavařovacím hrncem hlavně zavařovat a sterilovat, pak jsou pro vás nerezové hrnce ideální volbou. Nabízíme je jak v plně automatickém provedení s digitálním ovládáním a LCD displejem, tak v manuálním provedení.

Jedničkou mezi nerezovými hrnci je model DOMO DO42326PC s nerezovým kohoutem, který oceníte hlavně pokud budete hrnec používat i jako výdejník nápojů. Nerezový kohout je velmi odolný, takže vám ho děti na táboře jen tak neunaví :-) Pokud však budete pouze zavařovat, tak na vypouštění vody vám bude i plastový kohout sloužit dokonale a pak doporučujeme model DOMO DO42325PC. Pokud byste časem zjistili, že využijete i nerezový kohout, můžete si ho bez váhání doobjednat, protože oba zmíněné hrnce jsou plně kompatibilní.

Nerezové hrnce jsou velmi odolné a dlouho vám vydrží. Také snesou i hrubší zacházení a když s nimi do něčeho narazíte, neodloupnou se jako smaltové, v nejhorším případě na něm zůstane lehká promáčklinka.

Oproti smaltovaným hrncům mají nerezové nepatrně horší tepelnou vodivost. Pokud jste nároční na vyleštěné povrchy, tak nerezový hrnec by vás mohl občas zklamat. Vyleštit ho je náročnější, protože na něm snadno ulpívá vodní kámen - hlavně uvnitř na dně, tam kde je topná spirála. Nicméně s odstraňovačem vodního kamene si poradíte i s tím :-)

Všechny nerezové hrnce nabízíme s příkonem 2000 W, takže se rychle nahřejí. Topná spirála je integrována přímo do dna hrnce, takže ohřev je rychlý. Na druhou stranu, pokud byste v automatickém nerezovém hrnci vařili guláš nebo polévku,  bude v tomto případě určitě lepší volbou hrnec manuálně ovládaný nebo smaltovaný.

Elektrický zavařovací hrnec s manuálním ovládáním (DOMO DO42323PC) oceníte hlavně v případě, že jej budete používat i na jiné věci než je jen zavařování. Naši zákazníci v hrncích např. vaří ve velkém množství omáčky, polévky, guláše, brambory na salát, knedlíky (v páře) ... Vaří v nich pivo, medovinu a nebo v nich ohřívají a udržují svařené víno nebo čaj ... a nebo z nich vydávají např. šťávu na dětských táborech :-) ... pak byste mohli ocenit model DOMO DO42327PC v černém provedení se dvěma otvory pro kohout.

Nerezové zavařovací hrnce jsou opravdu univerzálním produktem a velkým pomocníkem :-)