Výhody pro registrované

Vytvoření Vašich osobních přihlašovacích údajů na našem e-shopu Vám zpřístupní naše speciální akční nabídky a lepší ceny na další nákupy a také perfektní přehled o stavu Vaší objednávky a historii Vašich objednávek. Uvedené podmínky platí i pro odběry na naší kamenné prodejně na adrese provozovny firmy.

Jak se stát registrovaným zákazníkem?

Abyste se stali naším registrovaným zákazníkem, můžete se rovnou zaregistrovat na stránce s registračním formulářem, nebo můžete registraci vytvořit zároveň s první objednávkou přímo v košíku, kde na stránce s dodacími údaji ponechte zaškrtnutý text Vytvořit zákaznický účet a po dokončení objednávky automaticky obdržíte své přihlašovací údaje na Váš e-mail.

Zapomněl jsem heslo

Pokud jste své heslo zapomněli, nezoufejte. Můžete si nechat na svůj e-mail zaslat nové. Pokud potřebujete nové heslo přejděte na stránku pro obnovu hesla.

Výhody dostupné po registraci

Slevy na další nákupy

Po vyřízení každé Vaší objednávky Vám bude přednastavena sleva na další nákupy. Po třetí objednávce budete mít slevu nastavenou na maximální hranici 15%. Vaše aktuální ceny uvidíte pouze po úspěšném přihlášení k e-shopu. Některé produkty mohou mít pevnou cenu a slevu na ně bohužel dát nelze. Sleva se také nesčítá se slevou na produkty v akci.

Speciální akce

Některé akční nabídky mohou být dostupné pouze pro registrované zákazníky.